BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Mając w domu profesjonalny sprzęt, możesz przygotowywać potrawy jak szefowie kuchni Michel

22.02.2023

Wysokiej jakości garnki, patelnie, noże i akcesoria do gotowania marki Lunasol

Mając w domu profesjonalny sprzęt, możesz przygotowywać potrawy jak szefowie kuchni Michel

Z pewnością lubisz wyobrażać sobie ludzi stojących w niekończących się kolejkach, żeby spróbować twojego kurczaka curry. Dlatego opłaca się uczyć od Jamiego Olivera czy Any Rosh. Ale nie wystarczy doskonalić swoje umiejętności kulinarne. Będziesz potrzebował także profesjonalnego sprzętu.Doniczki Lunasol sprawią, że będziesz śpiewaćDoniczki Lunasol sprawią,
że będziesz śpiewać

Opracowaliśmy garnki, które w zasadzie pomagają. Dzięki nim możesz gotować, używając tylko kropli oleju, a także oszczędzać na kosztach energii. Na przykład sięgnij po mały garnek Saturn z długim uchwytem. Urzeknie Cię jego błyszcząca powierzchnia zewnętrzna. Wnętrze pokryte jest powłoką ceramiczną ILAG XERADUR 2, która jest odporna na ścieranie i zapobiega przypalaniu.
ilag_xeradur_2
Spodoba Ci się również garnek Merkur ze szklaną pokrywką. Ma on pięciowarstwowe dno typu sandwich, które zawiera miedziany rdzeń. Wyjątkowe właściwości miedzi, takie jak trwałość i idealna dystrybucja ciepła, z łatwością sprostają wymaganiom ambitnych kucharzy.
Gotuj, piecz lub grilluj
w dobrym stylu i wygodnie

Dobrej jakości i niezawodne patelnie są dla kucharza taką samą nagrodą, jak dwumetrowy sum dla rybaka. Dlatego zdecydowanie warto w nie zainwestować. Na patelni Saturn, dzięki jej dużej średnicy 28 cm, możesz przygotować obiad dla całej rodziny. Oprócz wewnętrznej powłoki ILAG XERADUR 2, zachwyci Cię również duży, praktyczny uchwyt.

Możesz też wypróbować aluminiową patelnię Uranus Black z powłoką nieprzywierającą Megastone. Dzięki technologii soft touch uchwyt jest wygodny do trzymania. Pomiędzy nią a patelnią znajduje się wskaźnik ciepła, który zmienia kolor na różowy, gdy jest optymalnie nagrzany. Zarówno model Saturn, jak i Uranus Black mogą być bez problemu używane na wszystkich rodzajach płyt grzewczych.Gotuj, piecz lub grilluj w dobrym stylu i wygodnie


Wybierz właściwe noże i ułatw sobie krojenieWybierz właściwe noże i ułatw sobie krojenie

Oczywiście, zanim zaczniesz używać garnków i patelni, musisz mieć przygotowane dobrej jakości noże. Temat ten poruszyliśmy bardziej szczegółowo w artykułach Dlaczego 1 nóż nie wystarczy oraz Jak wybrać noże kuchenne. W nich dowiedziałeś się, że jeśli robisz wszystko jednym nożem, okradasz się z prawdziwego doświadczenia kulinarnego. Na przykład nóż santoku jest świetny do krojenia warzyw, a ząbki noża do chleba przetną ciastka.
Wejdź w erę domowych kucharzy

Zamów profesjonalny sprzęt Lunasol w zaciszu swojego domu i zostań mistrzem, któremu rodzina przyzna gwiazdkę Michelin. W następnym artykule poruszymy kolejny ciekawy temat, więc nie przestawaj nas śledzić.

logotyp
Wejdź w erę domowych kucharzy