BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Specjalistyczne garnki i patelnie Lunasol przeniosą gotowanie na wyższy poziom

03.05.2023

Garnek do makaronu Merkur, forma do zapiekania Saturn i patelnia wok Basic

Specjalistyczne garnki i patelnie Lunasol przeniosą gotowanie na wyższy poziom

Prosta i skuteczna – taka jest przygotowanie posiłków z naszymi nowościami. Już nie musisz się męczyć z garnkiem podczas odcedzania makaronu. Bez obaw upieczesz każde danie, a dania azjatyckie przygotujesz w azjatyckiej patelni. Spędzaj mniej czasu przy kuchni i lepiej poświęć go na delektowanie się swoim kulinarnym dziełem.emo 1
Ułatw sobie gotowanie
włoskich smakołyków

Garnek do makaronu Merkur składa się z dwóch części. Na dolnej części gotujesz wodę, a na górnym, z perforowanym dnem, umieszczasz makaron, który po ugotowaniu wygodnie wyjmujesz z wrzącej wody. Zaletą jest także pojemność 6,5 litra, dzięki czemu przygotujesz spaghetti Carbonara nawet dla większej liczby gości.

Patelnia do zapiekania
jako klejnot kuchenny

Skoro o makaronach zapomnieliśmy. Wiecie, jak zrobić je jeszcze smaczniejsze? Przez zapiekanie. Aby to zrobić, potrzebujesz odpowiedniego naczynia. Doskonale sprawdzi się tutaj patelnia do zapiekania Saturn, której wnętrze pokrywa ceramiczna powłoka ILAG XERADUR 2 odporna na ścieranie i korozję. Podczas testu przylegania jajka nie przypaliły się nawet w temperaturze 300 °C. Ponadto patelnia może być używana do grillowania, pieczenia i duszenia, co czyni ją doskonałym pomocnikiem w przygotowaniu różnych rodzajów potraw.emo 2


emo 3Prawdziwe azjatyckie jedzenie
pochodzi z azjatyckiej patelni

Pociesz swoich bliskich i przygotuj specjały, takie jak kung pao czy pad thai w patelni wok Basic. Wok ma swoje korzenie w Azji i jest równie popularny w Europie. Dzięki wysokim krawędziom i zaokrąglonemu kształtowi, jedzenie szybko się rozgrzewa, równomiernie i łatwo go mieszasz lub przewracasz. Dodatkową zaletą jest powierzchnia nieprzywierająca, która wytrzymuje wysokie temperatury do 260 °C.

Specjalistyczne garnki i patelnie nadają przygotowywaniu potraw zupełnie nowy wymiar.
Przejrzyj całą ofertę sprzętu kuchennego i odkryj także inne elementy, które pomogą Ci podnieść kulinarne umiejętności na wyższy poziom.


Cała oferta wyposażenia do gotowania


Zainspiruj się także artykułami:
Mając w domu profesjonalny sprzęt, możesz przygotowywać potrawy jak szefowie kuchni Michel
Praktyczne zestawy garnków i patelni są podstawą każdej kuchni domowej