Składacie bardzo dużo zamówień, dlatego czas dostawy może się wydłużyć. Dziękujemy za zrozumienie. | BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Steak it easy

03.06.2018

Spokojne grillowanie w mieście

Steak it easy

Lato, grillowanie, bliscy i przyjaciele, to wszystko wręcz pasuje do siebie. Niezależnie od tego, czy grillujesz w ogrodzie lub w mieście, grillowanie powinno kojarzyć się przede wszystkim z relaksem. Mamy dla ciebie kilka wskazówek na temat tego, jak łatwo przygotować się do grillowania nawet na małej powierzchni gdzieś w centrum miasta.


Zapomnij o klasycznym nakrywaniu do stołu. Oszczędzaj miejsce. Na balkonie czy tarasie nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca. Stół ogrodowy, krzesła i grill są podstawą. Zastąp je niezbędnymi akcesoriami do grillowania i spożywania posiłku. Koce, poduszki i świeczki w duńskim stylu hygge sprawią, że letni wieczór będzie przyjemniejszy.


Pomyśl o szalonych dodatkach, które rozluźnią atmosferę. Na przykład trójkątne talerze rozweselą stół, a podczas nakrywania do stołu możesz tworzyć ciekawe kompozycje. Sztućce możesz połączyć z ostrymi nożami do steków, które podczas krojenia mięsa lepiej spełnią swoją funkcję. Czarne tacki z kamienia łupkowego wspaniale podkreślą kolorowy kontrast grillowanych warzyw.

Steak it easyOsoba odpowiedzialna za grill nie powinna nigdzie odchodzić. Po to, aby nic się już nie przypiekło, przygotuj wszystko tak, aby było to pod ręką: świeże składniki, patelnia do grillowania i pojemniki z przyborami. Wybieraj zdrowsze posiłki, na przykład warzywa i owoce. 

Snow
Forest
Mountains


Natury nigdy nie jest dosyć w mieście. Dlatego skorzystaj z drewnianych dodatków takich jak miski, tacki, łyżki i deski do krojenia, które podczas spożywania posiłków wprowadzą element natury, co znacznie uprzyjemni atmosferę. Swój dom upiększ doniczkami z ziołami, które będą również przydatne podczas gotowania. Przyda Ci się także młynek do soli i pieprzu. Daj im pierwszeństwo przed klasycznymi solniczkami i pieprzniczkami, w których wyraźny smak stopniowo zanika.


Połóż nogi na stół, ciesz się dobrym samopoczuciem, spędzając czas w kręgu tych, którzy są Ci naprawdę bardzo bliscy. Aby nie musieć stale biegać po napoje, miej je stale pod ręką na przykład w koszyku przy stole lub przy grillu. Przygotuj domowe ciasto lub sok, co wprowadzi przyjemną relaksującą atmosferę. Przecież właśnie o to chodzi podczas grillowania. Więc steak it easy. 

Steak it easy


Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.