BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Letnie przyjęcie w ogrodzie: Wskazówki, jak przygotować je w stylu rustykalnym

09.07.2024

Ze sztućcami Baguette Vintage i perforowanymi talerzami Flow

Letnie przyjęcie w ogrodzie: Wskazówki, jak przygotować je w stylu rustykalnym

Wyobraź sobie letni wieczór, kiedy zapachy kwiatów, wspaniałego jedzenia i śmiech gości unoszą się w ogrodzie lub na podwórku. Naturalna sceneria dodaje niepowtarzalnego uroku całemu nastrojowi. Nie pozwól, by lato wymknęło Ci się z rąk i zaproś przyjaciół na przyjęcie w ogrodzie. Pokażemy Ci, jak urządzić je w uroczym rustykalnym stylu.

Layers 02
emo 1

Layers 02

Powrót do korzeni, a także ciągłość rodzinną i kulturową. Naturalnie opiera się na wiejskiej tradycji życia na danym obszarze. Stał się popularny ze względu na autentyczny wygląd, wygodę i wykorzystanie naturalnych materiałów. Paleta kolorów skłania się ku odcieniom ziemi – zieleni, brązom, kremom i stonowanym czerwieniom.Urodziny, impreza lub przyjęcie weselne w ogrodzie na świeżym powietrzu. Stworzyliśmy wybór produktów, które zapewnią autentyczny i swobodny wygląd. Dowiedz się, czego potrzebujesz, aby osiągnąć magiczną atmosferę.

emo 1


Layers 02

ludzie urządzali przyjęcia ogrodowe w epoce wiktoriańskiej? W tamtych czasach były one symbolem bogactwa i statusu społecznego. Dziś jest to spotkanie towarzyskie, które odbywa się na świeżym powietrzu, zwykle w ogrodzie lub parku, w swobodnej, ale eleganckiej atmosferze.emo 1

Urozmaić swoje doznania kulinarne szczyptą nostalgii. Historia sztućców Baguette Vintage sięga XIX wieku. Dzięki specjalnemu wykończeniu Stone Wash od razu staną się kluczowym elementem na stole, a ich matowy złoty kolor wniesie na scenę niekłamany rustykalny urok. Ponadto idealnie komponuje się z lnianymi serwetkami Gaya Ambiente. Nie zapomnij też o kaligrafowanym menu i tabliczkach z imieniem i nazwiskiem z małym upominkiem, aby dodać osobisty akcent do aranżacji.


Layers 02
Layers 02

Tort weselny, jaki znamy dzisiaj – wysoki, wielopoziomowy i bogato zdobiony – stał się popularny w epoce wiktoriańskiej, podobnie jak przyjęcia w ogrodzie. Dziś żadne wesele, urodziny, a nawet przyjęcie w ogrodzie nie może się bez niego obejść.

Poświęć osobny stół prosto na słodkie przysmaki, gdzie goście mogą częstować się ciastem, owocami lub małymi deserami w miseczkach Bar Glas z 21st Century. Serwowanie jak na złotym talerzu można osiągnąć dzięki zestawowi do ciastatalerzom Flow ze złotym wykończeniem.

emo 1


emo 1


Layers 02

Symboliczny drink bar wykonany ze starych drewnianych beczek zjedna sobie gości już przy wejściu. Duże pojemniki na lemoniadę i mieszanka kryształowych szklanek szybko znajdą się w centrum uwagi. Nie krępuj się mieszać i łączyć różnych kolorów, kształtów i wzorów, co tylko podkreśli luźną atmosferę.Layers 02
Layers 02

Podziękuj gospodarzom za zaproszenie starannie dobranym prezentem. W przypadku specjalnego wydarzenia, takiego jak ślub, nowożeńcy z pewnością będą zachwyceni prezentem z naszej oferty. Stylowe sztućce, porcelana lub kryształowe kieliszki zostaną docenione przez wszystkie pary zakładające nowy dom. Jeśli chcesz grać bezpiecznie, sięgnij po kupon upominkowy Sola na zakup w naszym sklepie internetowym, który można dołączyć na przykład do łyżeczek do latte w kształcie serca.


emo 1


Choć styl rustykalny najlepiej sprawdza się w swoim naturalnym środowisku – na wsi,
przy odrobinie modyfikacji można go subtelnie wykreować nawet na miejskim balkonie.