BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Ciesz się wieczorem Styl "Wielkiego Gatsby'ego"

14.11.2023

Z kryształowymi szklankami Lunasol

Ciesz się wieczorem Styl "Wielkiego Gatsby'ego"

Dobrze dobranym kielichem w dłoni atmosfera kultowego filmu Wielki Gatsby
jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko jeden łyk.
Inspiruj się, tworząc wieczór pełen uroku, tajemnicy i ponadczasowego stylu.

Logotyp
Dla stylowego iskrzenia bąbelków


Jeśli szukasz idealnego kieliszka na francuskie szampany, hiszpańską cavę lub włoskie prosecco, model Optima Line spełni wszystkie twoje oczekiwania. Zwraca uwagę długimi wewnętrznymi rowkami, co nadaje błyszczącemu napojowi niezwykłą elegancję. Każdy łyk z tego kryształowego kieliszka przeniesie cię w czasie, tak że poczujesz się jak gość na jednym z rozmownych przyjęć Gatsby'ego.emo 1


emo 2


emo 3


emo 4


ornament 1

Z odrobiną glamour


Łączą nowoczesną elegancję z klasycznym urokiem lat dwudziestych minionego wieku. Przedstawiamy Wam kryształowe szklanki 21st Century. To wyjątkowo delikatne naczynia z cienkiego, ale jednocześnie wytrzymałego szkła, zdobione złotą lub platynową obręczą. Ich design doskonale odzwierciedla elegancję, którą podziwiałby nawet sam Jay Gatsby.

produkt 6 produkt 7
ornament 1

Wykrzyknik elegancji


Na nostalgię za przeszłością, błyszczącą teraźniejszość i niezliczone jutrze. Whisky kieliszki Wave Univers Glas staną się na imprezie czy sylwestrowej zabawie wyrazem elegancji. Ich wyjątkowo gładkie linie i zaokrąglone kształty doskonale współgrają z dotykiem dłoni, a zwężona górna krawędź umożliwia płynne przemieszczanie się napoju. To właśnie to nadaje mu wyjątkowy smak i niezapomniane połączenie z złotą erą jazzu.

produkt 7
emo 5


emo 6


ornament 1

Napój Bogów


W designerskim kielichu Universal Green Wave lekkie i urokliwe wino rozwija się w doskonały sposób. Kształt kielicha ujawnia idealną pełność i intensywność aromatów. Gdy delikatnie przechylisz, wino wylewa się w doskonałej fali, dokładnie tak jak damy w sukienkach obszytych cekinami, które falują w wirze jazzu. Ten wyjątkowy, ręcznie wykonany i dmuchany ustami kieliszek zachwyci cię zarówno podczas uroczystego wieczoru, jak i w zwykłe dni. Na zdrowie urokowi, który nigdy nie wychodzi z mody!

produkt 9 produkt 10


emo 7