BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Maksymalna przyjemność z orzeźwienia zawsze pod ręką

19.04.2024

Butelka Thermo To Go w 5 kolorach

Maksymalna przyjemność z orzeźwienia zawsze pod ręką

Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w szkole, w podróży, czy po prostu uprawiasz sport, nie zapominaj o piciu. Jeśli potrzebujesz więcej motywacji, sięgnij po nasz nowy produkt. To Go Thermo butelka to stylowa, wygodna i przyjazna dla środowiska alternatywa dla plastikowych butelek, która dodatkowo utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju. Wybierz kolor, wygraweruj swoje imię i zaspokój pragnienie o każdej porze dnia.


emo 1
emo 2

Praktyczny i trwały

Podwójna powłoka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i plastikowe części z silikonowymi wkładkami niezawodnie zapobiegają wyciekom i otarciom. Ponadto materiały te nie zawierają BPA ani innych toksycznych substancji. Butelki termiczne To Go są nie tylko niezawodne, ale także trwałe w dłuższej perspektywie. Staną się integralną częścią porannych rytuałów w pracy, popołudniowego uprawiania sportu lub weekendowych przygód.

Odkryj butelki Thermo To Go

badge
emo 1

Zabierz go ze sobą

Dzięki pojemności 650 ml wygodnie mieści się w większej torebce. Można ją łatwo umieścić w uchwycie samochodowym, a poręczna silikonowa słomka jest przydatna podczas jazdy.

Jeśli wybierasz się na wędrówkę, docenisz silikonowy uchwyt, który ułatwia przymocowanie butelki do plecaka i zapewnia picie przez większość dnia.


Uczyń ją wyjątkową

Wygraweruj na butelce swoje imię, symbol lub motto i uczyń z niej oryginalny dodatek, a także prezent. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionymi napojami w dobrym stylu do ostatniej kropli, gdziekolwiek jesteś.

Aby wydłużyć żywotność zewnętrznego lakieru, graweru i wewnętrznych uszczelek, nie zalecamy mycia w zmywarce.

emo 6