BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Wielkie zaćmienie cen

20.11.2020

Skorzystaj z rabatów, które szybko się skończą

Wielkie zaćmienie cen

Umiesz kupować w odpowiednim momencie? Zbliża się czas, gdy zniżki będą świecić jak komety. Kliknij podczas Black Friday od piątku 27.11. do środy 2.12. na SolaPoint.pl.

Sztućce z błyszczącymi zniżkami
aż do 70%Szukasz eleganckich sztućców do nowoczesnego wnętrza? Wybierz Kyoto lub Porto ze zniżkami do 50%. W specjalnej cenie promocyjnej znajdzie się również Europa II, którą możesz zakupić za jedyne 9,90 Eur. Pozostałe zestawy wylądują na Twoim stole nawet do 30% taniej.

Black Friday

Príborový set


Detský porcelánový set


Porcelana spadnie aż o 20%Wraz z elegancką porcelaną Premium lineKIDS World otrzymasz atrakcyjną ofertę jak na talerzu- będzie tańszy nawet o 40 %. Możesz skorzystać również z pozostałych rabatów na dodatki. Przydałaby Ci się na przykład miska na jedzenie z przykrywką Bamboo Fiber za jedyne 5,90 Eur? A może wpadła Ci w oko deska przystosowana do wygodnego krojenia pieczywa za 9,90 Eur?

Black Friday

Czarny piątek, białe świętaBlack Friday lub Czarny Piątek, to świetna okazja, aby uniknąć świątecznej gonitwy. Kup u nas prezenty już w listopadzie a w grudniu możesz z radością przeżywać każdy dzień. Spraw komuś radość na przykład zestawem szklanek Premium Crystal za jedyne 5 Eur. Nie zapomnij zażyczyć sobie również czegoś dla siebie. Przecież pod koniec listopada ceny spadają.

Black Friday

Poháre na víno


Black Friday

Black Friday – online

Black Friday rozpoczyna się w piątek 27 listopada rano o 0:01 a kończy się w środę 2 grudnia o 23:59. Wystarczy kliknąć na www.solapoint.pl


Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.