BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Twój prezent będzie wisienką na torcie każdej uroczystości

17.09.2020

Zabłyśnij na każdej uroczystości dzięki naszej ofercie prezentów

Twój prezent będzie wisienką na torcie każdej uroczystości

Największą gwiazdą uroczystości jest oczywiście solenizantka lub solenizant. Ale zaraz za nią jest ten, kto przyniesie piękny prezent. Potrzebujesz kilku wskazówek, żeby wybrać ten odpowiedni?

Bez pracy są zestawy kolaczy


Najprościej wybrać na prezent zestaw do serwowania i jedzenia ciast. Jest to pewniak, choćby dlatego, że można go wykorzystać już na uroczystości. W pięknym opakowaniu prezentowym znajdziesz widelczyki do ciasta, łyżeczki do kawy i łopatkę do ciast.


Zestaw do serwowania tortów 13 szt - Alpha PVD złoty
Bez pracy są zestawy kolaczy


Szkło Ichendorf nie do przeoczenia

Sztućcami z sercem
zapiszesz się w sercu

Jeśli solenizantka lub solenizant są bliscy Twojemu sercu, mamy dla Was zestaw Love Cutlery. Ponadto, z przyjemnością wygrawerujemy na nim wybrane przez Ciebie słowa.Szkło Ichendorf
nie do przeoczenia

Znasz charakterystyczny design szklanek Ichendorf?
Z tym oryginalnym prezentem nie grozi Ci, że będziesz jednym z wielu. Dodaj do tego dzbanek w niecodziennym kształcie, a Twój szklany prezent będzie ozdobą uroczystości.
Zrób zamieszanie
z linią Noise

Potrzebujesz prezent dla kogoś, kto chętnie pokazuje różki?
Ucieszysz go misami Noise z rogami. Możliwe, że zaskoczysz tym klasyków, ale przede wszystkim ucieszysz ekstrawaganckie serce solenizanta.Zmień wnętrzne
na swój obraz

Podczas spędzania czasu przy stole nie chodzi tylko o stół. Musisz czuć się dobrze w całym wnętrzu. Naprzykład dzięki obrazom na ścianach. Wybierz, który styl podoba Ci się najbardziej.

Zrób zamieszanie z linią Noise


Prezent jak wino

Prezent jak wino

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów jest wino. Ale nawet taki prezent nie musi być zwyczajny, jeśli wybierzesz markowe wino z czarnych porzeczek Pereg.Bon dla niezdecydowanych

Jeśli nadal nie wiesz co z całej naszej oferty byłoby najlepszym prezentem, załatw to najprościej – bonem prezentowym. Twoi bliscy sami wybiorą to, o czym marzą najbardziej.
Oryginalne prezentyKorzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.