BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Specjalne zestawy: Antipasti, Fitness, Degustacyjny i Łyżeczki do jogurtu

21.07.2021

Podaruj sobie smakołyki. I zrób to wygodnie.

Specjalne zestawy: Antipasti, Fitness, Degustacyjny i Łyżeczki do jogurtu

Jesteśmy pionierami w wymyślaniu specjalnych sztućców, które potrafią zmienić chwile przy stole w niezwykłe przeżycia. Jako pierwsi wymyśliliśmy degustacyjny zestaw sztućców i zestaw łyżeczek do jogurtu. Przed rokiem mogliście poznać zestaw nie tylko dla vegan – sztućce Veggie. Teraz wzbogaciliśmy asortyment o zestawy Antipasti i Fitness. Chcesz wiedzieć, co potrafią?
Zestaw Antipasti

Zestaw Antipasti 3 szt – Alpha błyszczący

Zestaw Antipasti 3 szt – Alpha błyszczący

Delektowanie się przystawkami dzięki specjalnemu zestawowi Antipasti jest naprawdę wyjątkowe. Nóż do sera z praktycznym szpicem jest przystosowany do krojenia i serwowania, dzięki łyżeczce do oliwek praktycznie odcedzisz zalewę, a widelczyk do szynki jest przystosowany do bezproblemowego serwowania.
Zestaw Fitness 3 szt – Alpha błyszczący

Zestaw Fitness 3 szt – Alpha błyszczący

Dzięki specjalnemu kształtowi łyżeczki do jogurtu, możesz dotrzeć w trudno dostępne w kubeczku miejsca. Delikatne ząbki łyżeczki do cytrusów pomogą ci oddzielić skórkę od miąższu. Z kolei kombinacja łyżeczki i widelca, tzw. spork, przyda się podczas jedzenia winogron.

Zestaw FitnessZestaw łyżeczek do jogurtu
Zestaw łyżeczek do jogurtu 4 szt – Swiss Cow

Zestaw łyżeczek do jogurtu 4 szt – Swiss Cow

Sola Switzerland zwróciła szczególną uwagę na rozwój łyżeczki do jogurtu. Ma specjalny kształt – z jednej strony jest zaokrąglona, z drugiej ma kąt prosty. Dzięki temu, bez względu na kształt opakowania, dostanie się w trudno dostępne miejsca. No, ale nie pozwól się ograniczać nazwie. Chociaż łyżeczka nazywa się jogurtową, pomoże ci w jedzeniu wszystkich półpłynnych posiłków.
Zestaw degustacyjny 3 szt – Alpha błyszczący

Zestaw degustacyjny 3 szt – Alpha błyszczący

Znasz teorię stymulacji sensorycznej? Według niej specjalnie dopasowane kształty sztućców mogą poszerzyć wrażliwość kubków smakowych, zwiększać zdolności sensoryczne, dać poczucie nowych odkryć, zwiększyć radość z eksperymentowania ze smakami i zmienić postrzeganie jedzenia. Na tej podstawie opracowaliśmy specjalny zestaw degustacyjny, dzięki któremu twoje gotowanie i późniejsza degustacja zmienią się w doskonałą stymulację zmysłów.

Zestaw degustacyjny
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.