BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Schowaj do kieszeni problemy ze spożywaniem posiłków podczas podróży

13.10.2020

Wyciągnij praktyczne sztućce To Go

Schowaj do kieszeni problemy ze spożywaniem posiłków podczas podróży

Planujesz relaksujący piknik w parku? Podróżujesz pociągiem do pracy lub szkoły? Uwielbiasz spędzać czas na łonie natury? Więc z pewnością doskonale wiesz, że spożywanie posiłków w lesie lub podczas podróży może być dosyć skomplikowane. Jednak nie musi już tak być…

Praktyczne.
Łatwo je przeniesiesz.Wystarczy, gdy do kieszeni, torebki lub plecaka zapakujesz poręczne sztućce To Go. W praktycznym opakowaniu znajdziesz łyżkę, widelec i nóż. Dodatkowo, możesz go teraz kupić w atrakcyjnej cenie za jedyne 27.00 zł.
To Go

Praktyczne.Łatwo je przeniesiesz.


Ekologiczne. Zastąpią jednorazowe sztućce.


Ekologiczne.
Zastąpią jednorazowe sztućce.Oprócz Twojej wygody ważna jest dla nas również natura. Sztućce To Go wykonane są z wytrzymałej stali chromowanej, a dzięki lekkiemu opakowaniu z mieszanki włókien pszenicznych łatwo je przeniesiesz. Możesz więc zapomnieć o nieekologicznych jednorazowych sztućcach.
To GoHigieniczne.
Sprawdzą się w nieznanych miejscach.Dzięki sztućcom To Go nie musisz się już zastanawiać nad czystością w nieznanych restauracjach, a tym bardziej nie musisz jeść rękami. Po użyciu sztućce wystarczy opłukać wodą, następnie w domu możesz je umyć dokładniej, na przykład w zmywarce.

Jeśli problematyczne spożywanie posiłków podczas podróży lub na łonie natury ciągle krzyżuje Ci plany, wybierz sztućce To Go dzięki, którym wszystkie przeszkody możesz schować do kieszeni.
To Go

Higieniczne. Sprawdzą się w nieznanych miejscach.
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.