DARMOWY PREZENT I DOSTAWA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 250 zł

Magiczny prezent sprawia radość przez cały rok

01.12.2020

Podaruj ponadczasowe sztućce i porcelanę

Magiczny prezent sprawia radość przez cały rok

Smartfon jako prezent cieszy tylko przez kilka miesięcy – dopóki nie pojawi się nowszy, bardziej błyszczący model. Kryminał lub inna książka przez kilka dni, aż do momentu gdy przeczytamy ją jednym tchem. Nie wspominamy już nawet o innych niepotrzebnych prezentach, które nie sprawią radości nawet w Boże Narodzenie. Czy istnieje więc idealny prezent, którym można się cieszyć przez lata i używać na co dzień? Oczywiście. Ponadczasowe piękne sztućce i porcelana


Luxus

Bajkowo piękny design sztućców


Oczywiście, że podstawą pięknych świąt i zwykłych dni jest radość ze spotkań z bliskimi. Dopiero później pojawiają się sztućce, które dodatkowo mogą poprawić atmosferę. Ciesz się świątecznym zestawem Alessandria, rustykalnym ręcznie wykonanym z kwiatowymi zdobieniami Fiori lub złotym zestawem premium Luxus, którego powierzchnię zdobi 14-karatowe złoto.

Jeśli podobają Ci się proste czyste linie, sięgnij po sztućce Turin. Jeśli jednak nie jesteś zwolennikiem minimalizmu, mamy dla Ciebie Chateau ClassicOslo.

Królewską pozycję w świątecznej ofercie mają zestawy AdamEva z luksusowej linii Platinum. Jednak bez względu na to, który z naszych świątecznych zestawów wybierzesz, gwarantujemy, że sprawisz ogromną radość pod choinką każdemu, kto je otrzyma.Ozdoba Bożego Narodzenia – grawerowanie sztućców


Nie tylko choinka zasługuje na ozdoby. Możesz także ulepszyć swoje sztućce. Te zestawy z naszej oferty, które nadają się do grawerowania, mają w szczegółach produktu pole z napisem „Interesuje mnie grawerowanie”. Wystarczy na to kliknąć i wybrać napis, symbol lub wzór, który chcesz umieścić na uchwycie. Ponadto, każdy ze sztućców możesz ozdobić w inny sposób.

Jak Ci się podoba taka wskazówka na prezent? Sztućce z imionami lub rodzinnymi pseudonimami poszczególnych członków rodziny?

Może po prostu wybierz błyszczące łyżeczki do kawy 7th Generation Cardinal link na gravírovanú verziu tohto príboru ze specjalnym świątecznym grawerem.

icon
7th Generation Cardinal


gifPorcelanowo białe Święta Bożego NarodzeniaDopełnij świąteczny stół przepiękną porcelaną z Premium Platinum Line. Wybierz pojedyncze sztuki filiżanek, talerzy lub na przykład całkowity zestaw do serwowania lub zestaw śniadaniowy.

zobacz ofertęWiemy, że również osoby, które obsypują innych prezentami, mają sekretne pragnienia- podarować jak najwięcej radości pod choinką. Możesz jednak rozmyślać jeszcze hojniej. W jaki sposób podarować magiczny prezent, który sprawi radość nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia, ale będzie cieszyć przez cały rok.

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.