BEZPŁATNA DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł

Kawałek nieba

24.07.2020

Spełnij swoje marzenie o pięknym nakryciu stołu z Gaya Night Sky i niebieską porcelaną

Kawałek nieba

Masz czasami wrażenie, że świat to jeden wielki cyrk pełen chaosu? :) Zmień to na przykład przy pomocy koloru. Aby uzyskać relaksującą atmosferę, wystarczy, że otoczysz się odcieniami niebieskiego koloru, który wpływa uspokajająco. Może Ci w tym pomóc nasza kolekcja porcelany.
Gaya Night Sky

Gaya Night Sky.
Gwiazda niebieskiej kolekcji.


Uwielbiasz spokojne letnie wieczory na balkonie? Z napojem w ręce, dobrym jedzeniem i miłym towarzystwem? Przydałyby Ci się jeszcze tylko talerze z motywem nocnego nieba? Więc przy najbliższej okazji, gdy zauważysz spadającą gwiazdę, nie zapomnij zażyczyć sobie Gaya Night Sky.

Oprócz kawałka nieba, możemy wprowadzić do Twojego domu również trochę nadmorskiej atmosfery. Taki efekt uzyskasz dzięki zestawowi Gaya Tyrkys Sand , który inspirowany jest plażą- złocistym piaskiem i turkusowym morzem. Zaserwuj sobie i bliskim kawę i stwórz relaksującą oazę niczym jak na wakacjach. Uważasz, że niebieski pasuje do Ciebie, ale bardziej odpowiadałby Ci tylko jego akcent? Wystarczy wybrać talerzyki Gaya Ornament z małym motywem na krawędzi.Przejedź się na modnej fali
Gaya Ocean

Nie musisz wyruszać w rejs po Oceanie Spokojnym, by móc cieszyć się majestatycznym spokojem niebieskiego koloru. Wystarczy zapełnić swoje wnętrze elementami Gaya RGB Ocean, które wyróżniają się kolorem roku 2020 – classic blue. Głębie oceanu poczujesz w filiżankach do herbaty, talerzach lub po prostu w całym 16– częściowym zestawie Gaya RGB Ocean. Proste, urocze kolorowe tony przeniosą jadalnię do nowej ery.
Gaya RGB Ocean

Gaya RGB Ocean


Hviezda modrého výberu

Hotel Inn jest Chic

Stylowy Hotel Inn Chic wprowadzi na Twój stół elegancję. Oprócz interesującego ciemnoniebieskiego koloru, spodobają ci się również ręcznie malowane wewnętrzne ścianki talerzy. Poetyckich tonów każdemu nakryciu stołu dodadzą szklanki Elements Glass z abstrakcyjnymi dodatkami.

Jednak tę najlepszą sztukę nakrycia stołu jesteś w stanie stworzyć tylko Ty- relaksująca atmosfera w gronie Twoich bliskich i przyjaciół. Jeśli pomoże Ci w tym nasza kolekcja niebieskiej porcelany, to przyjemność po naszej stronie.
Svet modrého porcelánuKorzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.