DARMOWY PREZENT I DOSTAWA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 250 zł

5-gwiazdkowe wrażenia kulinarne

11.02.2021

Zostań domowym szefem kuchni z profesjonalnym sprzętem Sola

5-gwiazdkowe wrażenia kulinarne

Świat jest zalewany przepisami od najlepszych szefów kuchni. Jamie wyjaśni, jak zrobić tosty francuskie z koroną z parmezanu. Wolfgang z humorem zademonstruje przygotowanie dań na „Oskary”. A blond „gastro-policjant” Gordon pokaże, jak wyłapywać błędy podczas przygotowania. Jednak mało kto poradzi, jak sprawić, żeby gotowanie było satysfakcjonujące. Jak ma wyglądać estetycznie przygotowana na tip-top kuchnia. Jaki jest nowoczesny design garnków. Albo jak cieszyć się atmosferą przygotowań np. w towarzystwie domowych szefów kuchni.
Pewność w kuchni zapewnia doświadczony szwajcarski producent

Pewność w kuchni zapewnia doświadczony szwajcarski producent


Będziemy się regularnie zajmować powyższymi tematami. Co jest jednak najważniejsze na początek? Uświadomić sobie, że nic nie zepsuje wrażeń z gotowania tak jak np. niskiej jakości patelnia. Jeśli chcesz zostać najlepszym domowym szefem kuchni, musisz zdać się na profesjonalny sprzęt – od szwajcarskiej firmy Sola z tradycjami w gastronomii od 1866 roku. Oprócz produkcji sztućców, firma od dawna stawia na wysokiej jakości garnki i patelnie, pod marką własną Lunasol.

Orion Expert z profesjonalnym uchwytem

Profesjonalne patelnie Orion posiadają nieprzywierającą powierzchnię Ilag Durit, dzięki czemu potrawy do niej nie przywierają. Wystająca struktura zapewnia wyjątkową odporność na zarysowania. 5-warstwowe dno kanapkowe ze stali chromoniklowej, miedzi i aluminium (2×) równomiernie rozprowadza ciepło i oszczędza energię. Patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. Podczas gotowania pomoże Ci również profesjonalny uchwyt ze stali nierdzewnej. Do wyboru średnice 20, 24, 26, 28 lub 30 centymetrów.
Orion Expert

Orion ExpertOrion Gaya


Ponadczasowy zestaw Orion Gaya


Zestaw z linii Master Chef Plus dla kuchennych koneserów nadaje się do codziennego użytkowania i do wszystkich rodzajów płyt grzewczych. Polerowana zewnętrzna strona i profesjonalne uchwyty wyglądają nowocześnie, łączą stylowe gotowanie i serwowanie posiłków. Wewnętrzna strona jest matowa, a 3-warstwowe kanapkowe dno doskonale rozprowadza ciepło. W zestawie szklane pokrywki z otworami na parę wodną.
Orion GayaPo prostu wygodny Basic

Jeśli urządzasz swoją pierwszą kuchnię, może na początek wybierzesz prostą linię Basic z nieprzywierający­mi powierzchniami i granitowym wyglądem. W kolekcji znajdziesz patelnie, garnekinne.
BASIC rabat

BASIC rabatWszystko dla domowych szefów kuchniWszystko dla domowych szefów kuchni


Jeśli chcesz zostać prawdziwym kuchennym profesjonalistą, polecamy śledzić nasze regularne kwartalne wpisy, które będziemy przygotowywać. Póki co, przygotuj się do kariery domowego szefa kuchni z wysokiej jakości garnkami, patelniami i innymi akcesoriami z naszej oferty.
Wszystko dla domowych szefów kuchni
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia lepszej obsługi
naszej strony internetowej.