× Strona główna Sztućce

Sztućce

Nakrycie stołu

Nakrycie stołu

Gotowanie

Gotowanie

Coś extra

Coś extra

Nowości

Nowości

Oferta promocyjna

Oferta promocyjna

Friend's Brands

Friend's Brands

Usługi

Usługi

Bonus club

Bonus club

Kontakt
Bestseller

Produkty, które pokochaliście

Czasami nie trudno znaleźć coś pięknego, o wiele jednak trudniejszy może okazać się wybór tego, co najbardziej nam się podoba. Podobna sytuacja może spotkać Cię również w naszym sklepie internetowym podczas wyboru tego najpiękniejszego produktu z naszej oferty. Być może zainspirujesz się naszymi 10-cioma bestsellerami, co pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Filiżanka do kawy Sand turkusowa 200 ml – Gaya
1
Czy również i Twoje filiżanki wyróżniają się naturalnymi motywami? W takim razie zakochasz się w filiżance Gaya Sand. Jej motyw przewodni, którym jest plaża i kolor turkusowy, przeniesie Cię myślami na nadmorską plażę.
Muszę ją mieć
2
Jeśli w przeciwieństwie do spokoju natury wolisz fontannę energii, to na pewno oczaruje Cię kolorowy stojak Flow.
To coś dla mnie
Stojak 2-piętrowy Bamboo Fiber – Flow
Zestaw podarunkowy z serduszkiem 6 szt. - Love Cutlery
3
Wygląda na to, że miłość unosi się w powietrzu. Sercowy zestaw Love Cutlery sprzedaje się jak świeże bułeczki. Podaruj go swojej połówce i spraw jej radość. Możliwe, że z takim drobiazgiem jeszcze łatwiej trafisz do jej serca.
Podaruję go
4
Co powiesz na zestaw uniwersalnych sztućców Madrid? Jest odpowiedni nie tylko podczas codziennych zwykłych obiadów, ale okaże się również bardzo pomocny podczas niedzielnego spotkania ze znajomymi.
Chcę go
Zestaw sztućców 40 szt. – Madrid
Biały porcelanowy zestaw ze strukturalną powierzchnią 30 szt.- Flow
5
Lubisz coś bardziej zabawnego? Wypróbuj ponownie coś z linii Flow. Na przykład oryginalny zestaw ze strukturalną powierzchnią. Z tym zestawem na pewno nie będziesz się nudzić przy stole.
Chcę sprawić sobie radość
6
Chcesz zabłysnąć? Spróbuj tego dokonać z nowoczesnymi sztućcami Montreal. Dzięki charakterystycznemu miedzianemu kolorowi wspólnie spędzone chwile przy jednym stole będą wyjątkowe.
To mi odpowiada
Zestaw sztućców 24 szt. - Montreal PVD miedziany
Szklany piaskowany zestaw w kolorze czarnym- 25 szt.- Elements Glass
7
Jeśli jesteś artystą w kuchni, to zapewne odzwierciedla się to nie tylko w smacznych posiłkach, ale także w talerzach, na których podajesz jedzenie. Linia Elements to dzieło sztuki abstrakcyjnej, które pomoże Ci się wyróżnić jako kucharski mistrz.
Chcę tworzyć
8
Nie musisz być artystą, by zrobić małą dziurkę w świecie. Dokonaj tego za pomocą urozmaiconego nakrycia stołu. Na przykład perforowanym talerzem Flow.
Muszę go mieć
Głęboki perforowany talerz 23,5 cm – Flow
Łupkowa tacka 32,5 x 17,6 cm - Flow
9
Co wyobrażasz sobie na takiej łupkowej tacce? Fantazja nie ma granic. Cokolwiek na niej zaserwujesz, będzie to wyglądać stylowo.
To coś dla mnie
10
Nie zapominajmy, że aby móc nakryć do stołu, musimy również coś ugotować. Na przykład coś dobrego z kuchni azjatyckiej. Wok Basic jest do tego wręcz stworzony.
Chcę go
Wok 26 cm - Basic

Jeśli nie wybrałeś niczego z naszej listy bestsellerów, przejrzyj całą naszą ofertę,
w której znajdziesz mnóstwo innych pięknych sztućców, porcelany, szkła lub akcesoriów.

Chcę dokonać zakupu